Przeskocz do treści

Kolejny koncert Olivera Palmer

Oliver Palmer bez dwóch specjalnie wysoko ustawionych dwóch aparatów słuchowych nic nie słyszy. Jest pacjentem pana prof.Henryka Skarżyńskiego. Mimo tej niesprawności ma już wiele znaczących osiągnięć. Ostatnio zgłosił się na Italian’s Got Talent. Wysłał swoje nagranie i został zakwalifikowany, mimo tysięcy innych zgłoszeń, które zostały odrzucone.
 
Z uwagi na brak środków na pokrycie kosztów wyjazdu (Jego tata już nie żyje), jedyna opiekunka mama Elżbieta Palmer, Konsultant Światowego Kongresu Polaków ds. Organizacji Wydarzeń Kulturalnych, organizuje mu charytatywne koncerty z dobrowolną zbiórką na ten cel:  Pomagam.pl Olivier
 
Pan Oliver Palmer ma duże szanse na wygranie w tym konkursie. W ubiegłą niedzielę Pan Oliver Palmer zaśpiewał przepiękny koncert w Warszawie-Starej Miłosnej Parafia św. Hieronima. Zawsze otrzymuje owacje na stojąco.
 
W Otwocku będzie śpiewał 2.10. br.( niedziela) w Parafii p w. Bł. Ignacego Kłopotowskiego ul. Andriollego 73, bezpośrednio po Mszy św. wieczornej o 18-tej, czyli koncert rozpocznie się tuż przed 19-tą. Patronat nad tym koncertem objęło Stowarzyszenie Światowy Kongres Polaków.
 
 
Pozdrawiam serdecznie
Krystyna Krzekotowska