Przeskocz do treści

List otwarty Prezesa  Stowarzyszenia Europejskiego Wspólnota Gospodarcza

Za dwa tygodnie Polacy i Polonia pójdą do Urn Wyborczych aby oddać swój głos na kandydatów partii politycznych, które nie mają żadnego pomysłu jak wykorzystać potencjał Polaków i Polonii dla dobra kraju..

Jest jednak wybitna działaczka, która działa na rzecz Polaków i Polonii. Przewodnicząca Światowego Kongresu Polaków Krystyna Krzekotowska.

Jej organizacja wspólnie ze Stowarzyszeniem Europejska Wspólnota Gospodarcza utworzyli Akcję Wyborczą Polaków i Polonii pod nazwą Zjednoczenie Polskie,

 

Nasza Akcja Wyborcza wysłała do dużych partii politycznych. propozycję współpracy na rzecz Polaków i Polonii, ale nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Takie Partie jak PO, Lewica,. PiS, Samorządowcy w ogóle nam nie odpisali,  pokazując tym samym brak zainteresowania Polakami i Polonią mieszkającą poza granicami Kraju.

 

Jedynie Konfederacja Wolność i Niepodległość bardzo mocno zauważa problemy młodej emigracji, jak również tylko oni interesują się Polakami i Polonią za granicą, czego przykładem jest propozycja dla wybitnej działaczki na rzecz Polaków i Polonii Krystyny Krzekotowskiej aby startowała z ich listy do Sejmu .

Krystyna Krzekotowska jeśli zostanie wybrana do Sejmu z całym sercem i zaangażowaniem będzie pracowała na rzecz Polonii.

Krystynie również leży na sercu problem osób niepełnosprawnych, dla których zorganizowała wspólnie z innymi organizacjami także i polonijnymi wielki koncert w Polskim Radiu.

 

Nasze Stowarzyszenie popiera start wybitnej działaczki polonijnej Krystyny Krzekotowskiej w wyborach i popiera jej kandydaturę.

Jeśli chcielibyśmy aby decydenci interesowali się Polonią i Polakami mieszkającymi poza granicami kraju oddajmy swój głos na naszą działaczkę polonijną Krystynę KRZEKOTOWSKĄ.

KRYSTYNA STARTUJE Z LISTY nr 4 jest na pozycji 9.

 

 

 

Zbigniew Jaroszewski

 

Prezes  Stowarzyszenia Europejskiego Wspólnota Gospodarcza

 

 

 

 

Hanower, 27.09.2019 r.