Przeskocz do treści

Zarząd Światowego Kongresu Polaków na obchodach 20-lecia Wydziału Prawa Uczelni Łazarskiego

fot. www.lazarski.pl

W dniach od 7-8 grudnia 2017 r. Wydział Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego, lider w rankingu wydziałów prawa uczelni niepublicznych, obchodził 20-lecie istnienia.
Z tej okazji odbyły się m.in. konferencje z udziałem wybitnych ekspertów prawniczych, dni otwarte, wykłady gościnne, spotkania i prezentacje raportów dotyczących systemu prawa i kształcenia prawniczego w Polsce.

Cieszymy się, że Zarząd oraz liczni konsultanci ds. prawnych Światowego Kongresu Polaków (z których wielu wywodzi się z grona uczonych tej wybitnej uczelni) mogli uczestniczyć w tych jakże wspaniałych wydarzeniach. 

Była to okazja do konstruktywnych merytorycznych rozmów z wybitnymi przedstawicielami praktyki i nauk prawnych z Wydziałów Prawa z całej Polski oraz z zagranicy. 
 
Prezes Światowego Kongresu Polaków mec. Stefan Hambura oraz wiceprezes dr Krystyna Krzekotowska gratulując sukcesów jeszcze raz podziękowali panu dziekanowi dr Mieczysławowi Błońskiemu za naukowy patronat Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego nad I Światowym Kongresem Polaków, który pierwszy raz od 1929 r. obradował na Zamku Królewskim w Warszawie w dniu 3.12.2017 r.