Przeskocz do treści

Forum Światowego Kongresu Polaków

[Przyklejony] Zasady na forum  

  RSS

Operator001
Admin Admin
Dołączył: 4 miesiące temu
Posty: 9
07/03/2019 5:43 pm  
  1. Nie tolerujemy spamu. Wszystkie automatyczne wiadomości, reklamy i linki do stron konkurencji zostaną natychmiast usunięte.
  2. Publikuj tylko na odpowiednich pod-forach. Wiadomości wysłane w niewłaściwym obszarze tematycznym zostaną usunięte i umieszczone na właściwym pod-forum przez moderatorów.
  3. Szanuj innych użytkowników. Bez złośliwości i obrażania członków forum. Użytkownicy, którzy nadal będą publikować jadowite i obraźliwe komentarze, zostaną usunięci z forum po wydaniu dwóch ostrzeżeń przez moderatorów.
  4. Dokuczanie: Żadne groźby ani nękanie innych użytkowników nie będzie tolerowane. Każde wystąpienie zawierające groźby lub napaści jest podstawą do usunięcia z forum.
  5. Zawartość dla dorosłych: Wulgaryzmy i pornografia zabronione. Wiadomości zawierające materiały dla dorosłych zostaną usunięte.
  6. Nielegalne treści. Nie jest dozwolone przekazywanie materiałów chronionych prawem autorskim lub innych nielegalnych treści. Wszelkie posty zawierające nielegalne treści lub materiały chronione prawami autorskimi zostaną usunięte.
Ten temat był modyfikowany 3 tygodnie temu by

Cytat
Udostępnij:
  
Praca

Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja