Przeskocz do treści

Forum Światowego Kongresu Polaków

Notifications
Clear all

Forum Światowego Kongresu Polaków

To klasyczne forum internetowe powstało w celu zapewnienia bardziej uporządkowanej dyskusji dla społeczności polonijnej. niż na Facebook i Twitter. Klasyczne forum internetowe posiada szereg funkcji niedostępnych na tych 2 wielkich portalach. Tu można czytać i wypowiadać się tylko w tych tematach, w których jest się zainteresowanym. Nie trzeba bez przerwy myszkowac w dół aby znależć interesujący temat czy post bo są one dostępne w przeszukiwarce. Zapraszamy i życzymy duzo sukcesów;'-) Informujemy, że forum jest moderowane zgodnie z zasadami Regulaminu.
Forum Światowego Kongresu Polaków
Posty
Tematy

Debata ogólna

Tu odbywa się debata na wszystkie interesujące tematy dotyczące spraw Polaków i Polonii. Proponujemy np. omawienie form skutecznej komunikacji Polonii między sobą, z organami państw zamieszkania oraz Ojczyzną, form finansowania działalności organizacji polonijnych,. form interakcji pomiędzy organami polskiego państwa oraz organizacjami i Polakami w kraju, najważniejszych celów politycznych, wszelkiego rodzaju wymiany kulturalnej i naukowej oraz inne.

4
4

Tematy lokalne

Tu są omawiane sprawy Polaków z poszczególnych regionach świata. Jeśli spawy dotyczą wąskiego obszaru prosimy o wymienienie w tytule tematu nazwy tego regionu/kraju

0
0

Regulamin Forum ŚKP

Zapoznaj się proszę z Regulaminem

1
1

Prezentacje uczestników

Tutaj możecie krótko przedstawić się. Ułatwi to nam wzajemne poznanie się. Kliknij na Dodaj Temat i wpisz swoje imie i nazwisko.

2
2

Udostępnij:

Intro do Forum Światowego Kongresu Polaków